© 2023 by Himalayan Miracle Tüm hakları saklıdır

><
1/2

Tuz çağlar boyunca insanların şifa kaynağı olmuştur. Başta denizler, tuz mağaraları, farklı oranlarla hazırlanmış tuzlu su solüsyonları öncelikle cilt ve akciğer rahatsızlıkları için kullanılmıştır. İkinci Dünya Savaşında Tuz Mağarasına sığınan Polonyalılar kısa bir süre sonra akciğer rahatsızlıkları olanların iyileştiğini fark etmişler ve savaş sonrasında bu mağaraya haftada  bir girerek terapi olarak uygulamaya devam etmişlerdir. Himalayan Miracle olarak 2010 yılından bu yana led ile aydınlatmayı ilk defa bu odalara uygulyarak tuz terapisinin yanına renk terapisini de ekledik. Ayrıca astım hastalarının rahat nefes almasında fayda sağlayan bu sisteme tuzlu su buharı veren şelalelerle katkı sağladık. 

% 100 doğal kristal himalaya tuzları ile kurduğumuz odalar SPA merkezleri, oteller ve sağlıkla ilgili noktaların gözdes olmaya devam ediyor. 

Tuz Odası 

Tuz Yatakları 

Fark Yaratan Tasarımlar

Tuz Yatakları 

Himalayan Miracle  Tuz Yataklarını ilk olarak Kozmik Yaşam Merkezi Topkapı Şubesine uyguladık. Bu yatağı model olarak her geçen gün geliştirdik. Masif ağaç üstüne kaplanan tuzun ayarlanabilir ısısı, 7 farklı renge dönüşebilen görsel güzelliği tuz odası kadar ilgi görmesini sağlır.